Architekti vytvořili návrh, který rozhodně upoutá na první pohled už svým vzhledem. Díky použití dřeva velmi nápadně připomíná hoblinu, kterou jako by někdo jen omylem zapomněl na malé zahradě.

Její přední část vytváří malou terasu využitelnou k odpočinku a příjemnému posezení, nebo i třeba pracovním hovorům s návštěvami.

Během dne je na práci v kanceláři stále dobře vidět i bez rozsvícených světel díky dvěma světlíkům.

Během dne je na práci v kanceláři stále dobře vidět i bez rozsvícených světel díky dvěma světlíkům.

Objekt působí v malé zahradě přirozeným dojmem. Jeho terasu je navíc možné využít i k běžnému posezení při kávě. Bez nutnosti zrovna pracovat.

Objekt působí v malé zahradě přirozeným dojmem. Jeho terasu je navíc možné využít i k běžnému posezení při kávě. Bez nutnosti zrovna pracovat.

Prosklená část pak funguje jako kancelář, kde nechybí pracovní stůl a další potřebné vybavení pro práci, včetně úložného prostoru. Ve střeše jsou umístěny dva světlíky tak, aby pracovní místo bylo co největší část dne osvětleno přirozeným světlem.

Nad pracovním stolem je prosklený světlík.

Nad pracovním stolem je prosklený světlík.

Interiér je vyložen dubem.

Interiér je vyložen dubem.

Celá konstrukce je velmi lehká. Jejím základem jsou dva ocelové prstence nesoucí celou stavbu. Vnější skořepina je z překližky, hlavní kostra je dřevěná a interiér je obložen dubem.

Díky druhém světlíku v prostoru kůlny je dostatek světla v kanceláři po celý den.

Díky druhému světlíku v prostoru kůlny je dostatek světla v kanceláři po celý den.

Díky elektrickému osvětlení je možné v kanceláři pracovat i v noci.

Díky elektrickému osvětlení je možné v kanceláři pracovat i v noci.