Kluby, diskotéky a prostory určené pro různé party jsou často dekorovány disko koulemi. Zrcadlová koule, jejíž efekt je založen na odrazu světla, se v poslední době stává velkou inspirací i pro jiné předměty.

Interiér určený k oslavě Silvestra tak můžete dekorovat podobnými prvky ve stříbrné barvě. Této barvy se vyplatí držet i v detailech a zvolit tak například i stříbrné ubrousky, polštáře, přehozy, ubrus, příbory apod.

Polštář Disco a disko koule Dansa s osvětlením LED oživí nudný interiér.

Polštář Disco a disko koule Dansa s osvětlením LED oživí nudný interiér.

FOTO: Kare, Ikea

Odrazové světelné efekty umocní pohled na ohňostroje a jiné světelné prvky, které k silvestrovským oslavám neodmyslitelně patří. Nebojte se proto volit různé zdroje výrazného osvětlení, které na sebe strhne pozornost.

Velký lustr Diamond se hodí do každého obývacího pokoje určeného pro oslavy Nového roku.

Velký lustr Diamond se hodí do každého obývacího pokoje určeného pro oslavy Nového roku.

FOTO: Shoreditch Lighting

Během silvestrovských oslav se snese i hodně extravagantní výzdoba hraničící s kýčem. Minimalismus pro oslavy rozhodně není vhodným stylem. Silvestr je totiž příležitostí se odvázat a popustit uzdu fantasii. Pro tento den tak platí heslo: „Víc je víc”.

Pokladnička Skull a socha Buddhy mají vzor podobný disco kouli.

Pokladnička Skull a socha Buddhy mají vzor podobný disko kouli.

FOTO: Kare, Alexander & Pearl

V interiéru skvěle vyniknou jakékoli dekorace s flitry, blyštivé svícny, světelné reflektory i plazmové koule se světelnými efekty, mlhovače nebo lávové lampy.

Na dekoracích nešetřete

Interiér by měl působit útulně a hravě. Nebojte se proto využít větší množství dekorací než obvykle. Díky dekoracím inspirovaným disko koulí vyniknou barevné kousky v interiéru dvojnásob. Budou se v nich totiž efektně zrcadlit.

Flitrový polštář i svícny Crystal T rozzáří obývací prostor.

Flitrový polštář i svícny Crystal T rozzáří obývací prostor.

FOTO: Tesco, PUJI

Volte i fosforeskující dekorace na stěny interiéru nebo rovnou fosforeskující výmalbu. V silvestrovském interiéru by neměly chybět ani sklenice se světelnými prvky nebo speciální světélkující míchátka do drinků či svítící brčka. Kousky inspirované disko koulemi jejich efekt jenom znásobí.