Kabelky, klíče, deštník, kabát nebo sako – věci, které chceme mít při ruce. A tak přicházejí na řadu různé háčky, věšáky, němí sluhové. Mohou být z různých materiálů nebo kombinací: nejčastěji dřeva a kovu. Vybírejme je obezřetně a s láskou. Jsou to sice detaily, ale na nich také záleží. Často nasměrují interiér do určitého stylu.

Sluha 02

Sluha 01, design Matěj Chabera

FOTO: www.lugi.cz

Designový dřevěný sluha

Do kolekce s označením A patří i Sluha 01. Typický je grafický motiv písmene A, čistá estetika, základní tvary dřeva. Přesně opracované hranoly jsou spojovány čepy, hrany jsou v několika místech seříznuté, což má svůj funkční důvod, ale také je to místo, které jasně dává najevo detailní kvalitu nábytku.

Sluha 01 je určen do vstupní haly nebo do šatny. Je ideální pro odkládání čtyř párů bot, klíčů, kabelek, deštníků a rukavic. Je tvarově a materiálově střídmý a patří mezi nadčasový univerzální nábytek. Materiál podle výběru: ořech masiv, dub masiv, jasan masiv. Úprava olej, výška 900 mm, šířka 50 mm, hloubka 40 mm, hmotnost 7,5 kg.

Nápady jednoduché, hravé a levné ocení mladí kreativci. Stačí zakoupit sadu malých kovových háčků a na stěně dát předmětu jasné místo.

Nápady jednoduché, hravé a levné ocení mladí kreativci. Stačí zakoupit sadu malých kovových háčků a na stěně dát předmětu jasné místo.

FOTO: Ikea

Věšák je nábytek, na kterém lze skvěle prezentovat styl. Romantika v podobě bílé barvy a kovových háčků patří do dámského bytu.

Věšák je nábytek, na kterém lze skvěle prezentovat styl. Romantika v podobě bílé barvy a kovových háčků patří do dámského bytu.

FOTO: À la Maison

Jednoduchý dřevěný věšák hranatých tvarů. Výška 170 cm.

Jednoduchý dřevěný věšák hranatých tvarů. Výška 170 cm.

FOTO: www.luxurytable.cz

Prázdninová víkendová chata s jednoduchými bílými věšáky na stěně. Vše je při ruce, hned se odloží a s úklidem si neděláme starost.

Prázdninová víkendová chata s jednoduchými bílými věšáky na stěně. Vše je při ruce, hned se odloží a s úklidem si neděláme starost.

FOTO: Carpe Diem

Moderní minimalistický design a nápadně červený kovový věšák, který v interiéru hned tak nepřehlédneme.

Moderní minimalistický design a nápadně červený kovový věšák, který v interiéru hned tak nepřehlédneme.

FOTO: Indeco