Růžová barva patří neodmyslitelně k jaru a rozkvetlým sakurám, romantice, volné aktivitě a k ženě. Skvěle vyniká v kombinaci s bílým dekorativním nábytkem. Nechte se inspirovat!

Tapeta s motivem peříčka Dekorativní tapeta do dámského pokojíku s růžovým vzorem značky Mimou pochází ze Švédska. Cena podle metráže.

Tapeta s motivem peříčka. Dekorativní tapeta do dámského pokojíku s růžovým vzorem značky Mimou pochází ze Švédska. Cena podle metráže.

FOTO: www.natynaty.cz

Ubrus na zahradní stůl Vhodný na venkovní použití je ubrus ze 100% bavlněného tkaného plátna, který má lícovou stranu opatřenou laminací (lehký transparentní nátěr z tenké vrstvy PVC).

Ubrus na zahradní stůl. Vhodný na venkovní použití je ubrus ze 100% bavlněného tkaného plátna, který má lícovou stranu opatřenou laminací (lehký transparentní nátěr z tenké vrstvy PVC).

FOTO: www.desina.cz

 Květina se neokouká Lehkost, svěžest a třpyt na jídelním stole přináší luxusní porcelán, který je nejen pěknou dekorací, ale hlavně nezbytným užitkovým kouskem nádobí při slavnostním stolování.

Květina se neokouká. Lehkost, svěžest a třpyt na jídelním stole přináší luxusní porcelán, který je nejen pěknou dekorací, ale hlavně nezbytným užitkovým kouskem nádobí při slavnostním stolování.

FOTO: www.luxurytable.cz

Barvy jedou… Vinylový malířský nátěr vytváří na stěně exkluzivní hluboký mat. Barva má výbornou kryvost, skryje perfektně případné nerovnosti. Povrch je omyvatelný, trvanlivý.

Barvy jedou… Vinylový malířský nátěr vytváří na stěně exkluzivní hluboký mat. Barva má výbornou kryvost, skryje perfektně případné nerovnosti. Povrch je omyvatelný, trvanlivý.

FOTO: www.johnestones.cz

Růžové retro Smaltovaná dózička může ukrývat drobnosti, které se jinak snadno zatoulají po bytě. Výška předmětu 13 cm, průměr 12 cm, cena 539 Kč.

Růžové retro. Smaltovaná dózička může ukrývat drobnosti, které se jinak snadno zatoulají po bytě. Výška předmětu 13 cm, průměr 12 cm, cena 539 Kč.

FOTO: www.bellarose.cz

Desky na iPad Extrémně tenké desky s odolnou stěnou a přesnými rozměry a výřezy pro nový iPad chrání zadní stěnu, rohy. Mají magnetické vypnutí a zapnutí iPadu, možné čtyři polohy pro pohodlné psaní a čtení.

Desky na iPad. Extrémně tenké desky s odolnou stěnou a přesnými rozměry a výřezy pro nový iPad chrání zadní stěnu, rohy. Mají magnetické vypnutí a zapnutí iPadu, možné čtyři polohy pro pohodlné psaní a čtení.

FOTO: www.caselogic.cz

Polštářek na růžové sny Textilní dekorace vytvoří doma útulno! Nebojíme se a pořídíme jich co nejvíce. Potahy můžeme obměňovat podle nálady a ročního období. Nyní frčí romantika v růžovém.

Polštářek na růžové sny. Textilní dekorace vytvoří doma útulno! Nebojíme se a pořídíme jich co nejvíce. Potahy můžeme obměňovat podle nálady a ročního období. Nyní frčí romantika v růžovém.

FOTO: www.natynaty.cz

Pro ranní pohodu Kávička s vodou po ránu nabudí každého spáče. Thomas Sunny Day espresso set obsahuje skleničku na vodu, espresso šálek a duální podšálek. Cena 689 Kč.

Pro ranní pohodu. Kávička s vodou po ránu nabudí každého spáče. Thomas Sunny Day espresso set obsahuje skleničku na vodu, espresso šálek a duální podšálek. Cena 689 Kč.

FOTO: www.vasekuchyne.cz

Kobereček před postel Příjemný, malý a levný – to je kobereček ze 100% bavlny, velikost 60x120 cm, cena 249 Kč.

Kobereček před postel. Příjemný, malý a levný – to je kobereček ze 100% bavlny, velikost 60x120 cm, cena 249 Kč.

FOTO: Kika