Stylově by se dalo říci, že se odvážně pustil tam, kam se dosud nikdo nevydal. Nebo přesněji, kam se vydali jen nemnozí.

To není panel uvnitř hvězdné lodi, ani transportéru, to je část zařízení domu Steva Nighteagla z amerického Texasu.

To není panel uvnitř hvězdné lodi, ani transportéru, to je část zařízení domu Steva Nighteagla z amerického Texasu.

FOTO: Profimedia.cz

Své snaze věnoval sedm a půl měsíce. Má hotové přízemí, jež nyní vypadá jako interiér transportéru ze série Next Generation, ale stále mu zbývají ještě poslední čtyři místnosti. Ty hodlá rovněž přetvořit.

Tradiční dveře ani okna v přestavěné části domu nehledejte.

Tradiční dveře ani okna v přestavěné části domu nehledejte.

FOTO: Profimedia.cz

„Když se rozhodnete pro určité téma svého domova, je přirozené, že pak chcete, aby tak byl zařízený celý dům a ne jen jeho část. To by ztratilo efekt. Star Trek mi umožňuje únik z tohoto světa. A kromě toho, nenávidím představu, že bych měl něco, co může mít kdokoli jiný. Já jsem rád jiný,“ tvrdí Steve Nihgtaegle v rozhovoru pro server Destasablog.

Pane Worfe, na obraz se nám dostal ... les!

Pane Worfe, na obraz se nám dostal ... les!

FOTO: Profimedia.cz

Červený poplach. U Steva Nighteagla nastal stav nejvyšší pohotovosti.

Červený poplach. U Steva Nighteagla nastal stav nejvyšší pohotovosti.

FOTO: Profimedia.cz

Jemnou zvláštností je fakt, že sám Steve sebe za pravého Trekkieho nepovažuje.Proměna domu podle seriálu je pro něj především hobby, než vyjádřením své osobnosti.

Místa u řídící konzole zejí prázdnotou? Majitel domu patrně pracuje na proměně posledních částí svého soukromého vesmíru.

Místa u řídící konzole zejí prázdnotou? Majitel domu patrně pracuje na proměně posledních částí svého soukromého vesmíru.

FOTO: Profimedia.cz