Ptačí vilka – přiznejme si, že slovo budka zní v tomto případě nepatřičně – má naprosto vše, po čem malé ptačí srdéčko může zatoužit. Obýváček, ložničku i vlastní posilovničku. Do druhého patra vedou elegantní dřevěné schůdky. Občerstvit se obyvatelé domečku mohou v moderně pojaté otevřené kuchyňce, kde se nalézá funkční krmítko.

Bydlení, o kterém si budou cvrlikat nejen vrabci na střeše. Zahrádka, pravda není z největších, ale dvě malá posezeníčka, bazén i golfový trávníček se na ni nakonec vešly.

Bydlení, o kterém si budou cvrlikat nejen vrabci na střeše. Zahrádka, pravda, není z největších, ale dvě malá posezeníčka, bazén i golfový trávníček se na ni nakonec vešly.

FOTO: Profimedia.cz

Za detailním vybavením interiéru nikterak nezaostává ani malá zahrádka. Nechybí úhledně zastřižený golfáček se zahradním posezením, ovšem chloubou je nepochybně nekonečný bazének. Aby se ptačí nájemníci cítili v domě bezpečně, je součástí vybavení i tzv. protipredátoří alarm upozorňující na blížící se nebezpečí.

Stylové kruhové okénko nad kuchyňskou linkou slouží návštěvám, které zaletí jen na skok.

Stylové kruhové okénko nad kuchyňskou linkou slouží návštěvám, které zaletí jen na skok.

FOTO: Profimedia.cz

Podle redaktorů Daily Mail Online byl tento luxusní dvoupatrový domeček navržen jako řešení pro britské zahrady, aby se staly přitažlivějšími pro tamní ptačí druhy, jejichž počty se v posledních letech povážlivě snižují.

Je-li to pravda, vzali patrně britští zahrádkáři obchodní domy Clas Ohlson útokem, neboť se nám tuto položku na jejich internetových stránkách nepodařilo nalézt v nabídce.

Součástí zařízení domečku je i malé fitko. Pro udržení kondice se nabízí malý pás, pro zabití nudy stylová plochá televizka. Kdo má chuť si něčeho zobnout, nechť si poslouží kešu oříškem.

Součástí zařízení domečku je i malé fitko. Pro udržení kondice se nabízí malý pás, pro zabití nudy stylová plochá televizka. Kdo má chuť si něčeho zobnout, nechť si poslouží kešu oříškem.

FOTO: Profimedia.cz