Balkón ve městě, lodžie či malý dvorek je také skvělé místo pro letní odpočinek, jen musíme volit skladnější provedení nábytku a vybavit ho měkkým posezením.

Grilovat se dá i na miniprostoru. Malý praktický gril oceníme při každé letní návštěvě, není těžký, lze s ním lehce manipulovat. Vhodný i na balkon při grilování ve dvou. Průměr roštu 28 cm, cena 399 Kč.

Grilovat se dá i na miniprostoru. Malý praktický gril oceníme při každé letní návštěvě, není těžký, lze s ním lehce manipulovat. Vhodný i na balkón při grilování ve dvou. Průměr roštu 28 cm, cena 399 Kč.

FOTO: SCONTO NÁBYTEK

Jemné pastelové barvy jsou typické pro kolekci Barbro, které nabízejí různé plédy od 149 Kč, lehké letní přikrývky od 499 Kč, kulatý polštář o průměru 40 cm za 299 Kč a dokonce i malý koberec na terasu o velikosti 80x80 cm za 249 Kč.

Jemné pastelové barvy jsou typické pro kolekci Barbro, které nabízejí různé plédy od 149 Kč, lehké letní přikrývky od 499 Kč, kulatý polštář o průměru 40 cm za 299 Kč a dokonce i malý koberec na terasu o velikosti 80x80 cm za 249 Kč.

FOTO: IKEA

Lehká skládací židle Nisse nezabere mnoho místa a hlavně je úžasně skladná. Výška židle 76 cm, šířka 4 cm, hloubka 47 cm. Cena 499 Kč.

Lehká skládací židle Nisse nezabere mnoho místa a hlavně je úžasně skladná. Výška židle 76 cm, šířka 4 cm, hloubka 47 cm. Cena 499 Kč.

FOTO: IKEA

Udělejte si měkké pohodlí a pozorujte blankytnou oblohu. Sada barevných polštářků nás pohodlně usadí i na dřevěnou židli. Velikost 40x40 cm, různé barvy, cena 149 Kč.

Udělejte si měkké pohodlí a pozorujte blankytnou oblohu. Sada barevných polštářků nás pohodlně usadí i na dřevěnou židli. Velikost 40x40 cm, různé barvy, cena 149 Kč.

FOTO: SCONTO NÁBYTEK

Barevnost, květované vzory, proužky, lesní motivy hub, vše je dovoleno. Hlavně ať není nuda! I malý prostor může ožít.

Nábytek volíme lehký, skládací, aby nezabíral mnoho místa. Nezapomeneme ho doplnit barevnými polštáři, plédy, na studenou dlažbu položíme klidně i kobereček.

Na menší balkon patří malý skladný nábytek, který oceníme během slunných víkendů. Balkonový set, stůl o průměru 60 cm, 2 židle, vše sklápěcí. Cena 3399 Kč.

Na menší balkón patří malý skladný nábytek, který oceníme během slunných víkendů. Balkónový set, stůl o průměru 60 cm, 2 židle, vše sklápěcí. Cena 3399 Kč.

FOTO: SCONTO NÁBYTEK

Barevný podnos s ptáčky je lehký a zábavný. Naservírujeme na něho zmrzlinu i koktejl a pak vychutnáme na terase či lodžii. Délka podnosu 33 cm, cena 129 Kč.

Barevný podnos s ptáčky je lehký a zábavný. Naservírujeme na něj zmrzlinu i koktejl a pak vychutnáme na terase či lodžii. Délka podnosu 33 cm, cena 129 Kč.

FOTO: IKEA

Fleecové deky jsou hřejivé a teplé. Za dlouhých večerů se do nich zabalíme a dáme si ještě o skleničku vína více. Velikost 130x160 cm, svěží barvy, cena 69 Kč.

Fleecové deky jsou hřejivé a teplé. Za dlouhých večerů se do nich zabalíme a dáme si ještě o skleničku vína více. Velikost 130x160 cm, svěží barvy, cena 69 Kč.

FOTO: SCONTO NÁBYTEK

Barevný sedák na židli snadno přeneseme a schováme před deštěm. Je skladný, pohodlný a veselý. Velikost 40x40x8 cm, různé barvy, cena 249 Kč.

Barevný sedák na židli snadno přeneseme a schováme před deštěm. Je skladný, pohodlný a veselý. Velikost 40x40x8 cm, různé barvy, cena 249 Kč.

FOTO: SCONTO NÁBYTEK