K představě posezení na zahradě či terase patří neodmyslitelně pohoda a svoboda pohybu. Přesně to jsou synonyma pro nový zahradní nábytek - tzv. lounge sestavy.

Letošním hitem je zahradní nábytek z hliníku. Své příznivce si našel z několika důvodů. Je lehký, vyžaduje minimální údržbu a vyrábí se v mnoha variantách, např. v kombinaci s textilním výpletem, umělou hmotou či umělým výpletem.

Zahradní souprava Apollo je vyrobena z hliníku v kombinaci s textilenem. Hliník vyniká nízkou váhou i příjemnou cenou, textilen je vlákno obalené kvalitním umělým materiálem vytvářejícím síťovinu.

Zahradní souprava Apollo je vyrobena z hliníku v kombinaci s textilenem. Hliník vyniká nízkou váhou i příjemnou cenou, textilen je vlákno obalené kvalitním umělým materiálem vytvářejícím síťovinu.

FOTO: STERN

Zahradní nábytek TOP v kombinaci hliníku a textilenu se snadno udržuje (pouze jarovou vodou), nezahřívá se, nemění tvar ani barvu a může zůstat celoročně venku.

Zahradní nábytek TOP v kombinaci hliníku a textilenu se snadno udržuje (pouze jarovou vodou), nezahřívá se, nemění tvar ani barvu a může zůstat celoročně venku.

FOTO: STERN

Při posezení se můžeme komfortně posadit a užívat si tak cenné chvíle odpočinku. Konstrukce těchto sestav je nižší a širší, než je u zahradního nábytku obvyklé. Proto se v něm snadno uvelebíme.

Nábytek od ověřené značky vybíráme i z toho důvodu, že lze časem dokoupit další prvky - podnožky, lehátka - a vytvořit ucelenou kolekci, nikoli míchanici stylů.

Nábytek od ověřené značky vybíráme i z toho důvodu, že lze časem dokoupit další prvky - podnožky, lehátka - a vytvořit ucelenou kolekci, nikoli míchanici stylů.

FOTO: STERN

Mezi neodmyslitelný doplněk sestav patří podušky a polštářky. Jejich kombinací rychle změníme vzhled zahradního posezení podle příležitosti, ročního období i nálady.

Pohodlná a elegantní zahradní sestava Lakena (44 990 Kč), nabízí příjemné posezení.

Pohodlná a elegantní zahradní sestava Lakena (44 990 Kč), nabízí příjemné posezení.

FOTO: KETTLER