Právě s nástupem chladných dnů nám výrobci přinášejí širokou nabídku funkčních lůžkovin a doplňků pro dobrou pohodu, které dokážou uspokojit nejrůznější požadavky. Objevuje se povlečení z různých materiálů.

Luxusní a stylovou kolekci pro kvalitní spánek nabízí Jensen lifestyle & interior. Kromě exkluzivních postelí také matrace, dekorační látky a ložní prádlo od renomovaných dodavatelů, jako jsou Romo, Villa Nova nebo Kirkby design.

Luxusní a stylovou kolekci pro kvalitní spánek nabízí Jensen lifestyle & interior. Kromě exkluzivních postelí také matrace, dekorační látky a ložní prádlo od renomovaných dodavatelů, jako jsou Romo, Villa Nova nebo Kirkby design.

FOTO: NATY-NATY

Hřejivé flanelové povlečení Armani (od 745 Kč) s fialovočernobílými pruhy bude příjemné na omak a doslova zahřeje. V kombinaci s žerzejovými prostěradly nabízí kvalitní spánek.

Hřejivé flanelové povlečení Armani (od 745 Kč) s fialovočernobílými pruhy bude příjemné na omak a doslova zahřeje. V kombinaci s žerzejovými prostěradly nabízí kvalitní spánek.

FOTO: POVLEČENÍ MATĚJOVSKÝ

Ložní souprava Aromatica ze 100% bavlny (od 990 Kč) nás na první pohled upoutá svým originálním potiskem zelených listů, ve kterých budeme usínat jako v přírodě. Souprava je k dostání ve třech variantách.

Ložní souprava Aromatica ze 100% bavlny (od 990 Kč) nás na první pohled upoutá svým originálním potiskem zelených listů, ve kterých budeme usínat jako v přírodě. Souprava je k dostání ve třech variantách.

FOTO: 4 HOME

Flanelové povlečení je lehoučké, tkanina z čisté bavlny je zdrsněná a hustá, příjemná. Flanel je přilnavý, udržuje teplo, je odolný a nenáročný na údržbu. Povlečení se zapínáním na knoflíky je k dostání v modré, červené nebo růžové barvě. Cena asi 900 Kč.

Flanelové povlečení je lehoučké, tkanina z čisté bavlny je zdrsněná a hustá, příjemná. Flanel je přilnavý, udržuje teplo, je odolný a nenáročný na údržbu. Povlečení se zapínáním na knoflíky je k dostání v modré, červené nebo růžové barvě. Cena asi 900 Kč.

FOTO: TCHIBO

Spánek v ložním prádle Mimou bude neopakovatelným zážitkem nejen díky nadčasovému designu, ale také díky vysoce kvalitním materiálům. Ložní prádlo je citlivě dekorováno motivy od moderních až po folklorní, a hodí se tedy do každého interiéru.

Spánek v ložním prádle Mimou bude neopakovatelným zážitkem nejen díky nadčasovému designu, ale také díky vysoce kvalitním materiálům. Ložní prádlo je citlivě dekorováno motivy od moderních až po folklorní, a hodí se tedy do každého interiéru. Povlaky na polštáře jsou ve třech a povlaky na peřiny ve dvou velikostech.

FOTO: NATY-NATY

Povlečení Verdict (1590 Kč) v sobě snoubí kontrast světlých a tmavých tónů. Barevná kombinace černé a bílé s akcentem cihlové je jako stvořená do minimalistických interiérů.

Povlečení Verdict (1590 Kč) v sobě snoubí kontrast světlých a tmavých tónů. Barevná kombinace černé a bílé s akcentem cihlové je jako stvořená do minimalistických interiérů.

FOTO: POVLEČENÍ MATĚJOVSKÝ