Proto konzistenci barvy nejprve vyzkoušíme na malém vzorku a podle potřeby barvu zředíme či zahustíme. Vybereme odstín barvy a připravíme si tác nebo mělký plastový talíř na jedno použití, do kterého barvu nalijeme. Barvu nabíráme válečkem jen v malém množství, aby nekapala kolem. Pro rovnoměrnější nanášení připravíme válečky stejných nebo větších rozměrů, než jsou razítka.

Barevně kontrastní razítko na komodě z kolekce Energie XL (zaváděcí cena 198 Kč).

Barevně kontrastní razítko na komodě z kolekce Energie XL (zaváděcí cena 198 Kč).

Výzdoba razítky v barevném provedení se hodí i do koupelny. Námět Salamandr ve velikosti XL vyjde na 198 Kč, velikost S na 148 Kč.

Výzdoba razítky v barevném provedení se hodí i do koupelny. Námět Salamandr ve velikosti XL vyjde na 198 Kč, velikost S na 148 Kč.

Pak už jen naneseme barvu na razítko a obtiskneme ho na stěnu. Razítko pořádně přitiskneme, větší na krajích přitlačíme rukama. Pozor, abychom razítkem na stěně nepohnuli - otisky by byly rozmazané.

Během práce razítko očišťujeme jemnou houbičkou. Barvu lehce omýváme, nedřeme, aby se razítko nepoškodilo. Po skončení práce razítka důkladně umyjeme, zaschlá barva by totiž znemožnila jejich další použití.

Razítkem Vážka z kolekce Příroda jednoduše vyzdobíme i obývací pokoj.

Razítkem Vážka z kolekce Příroda jednoduše vyzdobíme i obývací pokoj.

Razítka na stěně z kolekce Chic-murs, ve velikosti S o rozměru 7x7 cm jsou za 148 Kč.

Razítka na stěně z kolekce Chic-murs, ve velikosti S o rozměru 7x7 cm jsou za 148 Kč.

Také na přírodním nábytku vynikne motiv Mloka, velikost XL za 198 Kč.

Také na přírodním nábytku vynikne motiv Mloka, velikost XL za 198 Kč.

Fota: archiv firmy DECO STAMP