Na žádném stole většinou nechybí váza s větvičkami ozdobená vajíčky, figurky zajíčků nebo dekorace smotivy přírody. Ty se objevují i na věncích z přírodních materiálů, které si rádi zavěšujeme na dveře.

Čtvercový drátěný košíček s dřevěným uchem vhodný do kuchyně na skladování drobné zeleniny, ořechů, sušeného koření. O Velikonocích ho lze samozřejmě použít i na malovaná vejce. Rozměry: 17x17x7 cm, cena 180 Kč.

Čtvercový drátěný košíček s dřevěným uchem vhodný do kuchyně na skladování drobné zeleniny, ořechů, sušeného koření. O Velikonocích ho lze samozřejmě použít i na malovaná vejce. Rozměry: 17x17x7 cm, cena 180 Kč.

FOTO: ALMARA-SHOP. CZ

Sada 3 plechových krabiček s motivy zaječí rodinky. Velká krabička ukrývá menší krabičku a ta ještě menší. Hodí se především pro děti, ale mohou ukrývat jakákoli velikonoční tajemství. Rozměry: 15x15x7 cm (velká krabička). Cena: 690 Kč.

Sada 3 plechových krabiček s motivy zaječí rodinky. Velká krabička ukrývá menší krabičku a ta ještě menší. Hodí se především pro děti, ale mohou ukrývat jakákoli velikonoční tajemství. Rozměry: 15x15x7 cm (velká krabička). Cena: 690 Kč.

FOTO: ALMARA-SHOP. CZ

Návleky na vajíčka (4 ks/180 Kč) z čisté bavlny s pěnovou podšívkou udržují teplo. V každé sadě jsou čtyři různé barvy, zajíčci nebo slepičky. Výška jednoho návleku cca 16 cm.

Návleky na vajíčka (4 ks/180 Kč) z čisté bavlny s pěnovou podšívkou udržují teplo. V každé sadě jsou čtyři různé barvy, zajíčci nebo slepičky. Výška jednoho návleku cca 16 cm.

FOTO: TCHIBO

Půvabná zaječí slečna v látkových šatičkách a háčkované vestičce. V oblíbeném velikonočním stylu se hodí se nejen pro děti, ale i pro dospělé, kteří rádi sbírají hračky. Výška 28 cm, 430 Kč.

Půvabná zaječí slečna v látkových šatičkách a háčkované vestičce. V oblíbeném velikonočním stylu se hodí se nejen pro děti, ale i pro dospělé, kteří rádi sbírají hračky. Výška 28 cm, 430 Kč.

FOTO: ALMARA-SHOP. CZ


Silikonová forma na beránka v praktickém kovovém stojánku je nepřilnavá. Již po dvou minutách po vytažení z trouby je povrch formy chladný. Rozměry 31,5x16x9,5 cm, cena 249 Kč.

Silikonová forma na beránka v praktickém kovovém stojánku je nepřilnavá. Již po dvou minutách po vytažení z trouby je povrch formy chladný. Rozměry 31,5x16x9,5 cm, cena 249 Kč.

FOTO: 4 HOME