Budík, který připravuje toasty i slaninu přímo k posteli, se zapne vždy deset minut před probuzením uživatele a začne s přípravou pokrmu. Využijí ho lidé, kteří ráno spěchají do práce a nemají čas na snídani.

Toaster tohoto druhu pobaví i hosty na večírku.

Toaster tohoto druhu pobaví i hosty na večírku.

FOTO: fotobanka Profimedia

Budík je vybaven boxem, do kterého vložíte plátky slaniny, šunky nebo chleba. Box je omyvatelný v myčce.

Slanina k snídani je připravená hned po probuzení.

Slanina k snídani je připravená hned po probuzení.

FOTO: fotobanka Profimedia

Dalším zajímavým designovým nápadem je budík v kombinaci s lampičkou určenou na noční stolek. Večer tak slouží ke čtení, a pokud člověk ráno vstává za tmy, ocení příjemné probuzení nejen zvukem, ale i světlem.

Spotřebič vydává měkké světlo, které zároveň dodá ložnici intimní atmosféru. Intenzitu světla je ale možné zvyšovat nebo naopak snižovat podle potřeby.

Originálním nápadem jsou i budíky, kterými můžete po probuzení hodit na stěnu. Lidem, kteří jsou po ránu rozmrzelí, umožní vybít si negativní emoce, ostatní pobaví a umožní jim se po probuzení trochu protáhnout.

Praktickým tipem je i budík, který zároveň slouží jako meteostanice. Hned po probuzení tak uživatel získá informace o tom, jaké tento den bude počasí a může si jít rovnou vybrat oblečení do práce.

Multifunkční spotřebiče mají velkou výhodu v tom, že místo dvou výdajů do předmětů vás vyjdou o něco levněji a navíc také šetří často drahocenným prostorem ve stísněných interiérech.