Na trhu se objevují i nové kolekce skládající se z mnoha kousků, které se k sobě dokonale hodí a nakonec je můžeme mezi sebou libovolně kombinovat. Ať už vyndáme osvědčenou soupravu po babičce, nebo zakoupíme novou, bude nám po ránu nejen více chutnat, ale budeme mít i mnohem lepší náladu.

Jednoduchý styl soupravy Arthur Wood Eleanor z klasického porcelánu, v kombinaci světle modré a bílé, se vyznačuje dokonalým designem a vysokou kvalitou.

Jednoduchý styl soupravy Arthur Wood Eleanor z klasického porcelánu, v kombinaci světle modré a bílé, se vyznačuje dokonalým designem a vysokou kvalitou.

FOTO: Stone Bridge

Dva velké hrnky o objemu 550 ml (sada 350 Kč), vysoké 11 cm, v barvě tyrkysové, s květinami uvnitř i zvnějšku, s proužky, nebo modré

Dva velké hrnky o objemu 550 ml (sada 350 Kč), vysoké 11 cm, v barvě tyrkysové, s květinami uvnitř i zvnějšku, s proužky, nebo modré

FOTO: Tchibo

Misky na müsli o objemu 675 ml (sada 250 Kč) mají pravidelný tvar a jsou vyrobeny z kvalitního porcelánu s rovnými okraji. Materiál je pravidelně testován na obsah škodlivin, hodí se do myčky. Tyrkysové, s květinkami, s proužky, nebo modré.

Misky na müsli o objemu 675 ml (sada 250 Kč) mají pravidelný tvar a jsou vyrobeny z kvalitního porcelánu s rovnými okraji. Materiál je pravidelně testován na obsah škodlivin, hodí se do myčky. Tyrkysové, s květinkami, s proužky, nebo modré.

FOTO: Tchibo

Snídaňová souprava (cukřenka, mlékovka, šálek, podšálek a talíř v bílém provedení s jemným vzorem) potvrzující nenápadnou eleganci a dobrý vkus. To vše dohromady s prostíráním v modré barvě tvoří vytříbené stolování.

Snídaňová souprava (cukřenka, mlékovka, šálek, podšálek a talíř v bílém provedení s jemným vzorem) potvrzující nenápadnou eleganci a dobrý vkus. To vše dohromady s prostíráním v modré barvě tvoří vytříbené stolování.

FOTO: VILLEROY & BOCH

Jemný porcelán, zdobený naprosto klasickým přírodním motivem v odstínech modré. Je to kombinace, z níž vyzařuje tradiční a nadčasový styl. Hodí se k méně formálním příležitostem a vytváří ideální prostření.

Jemný porcelán, zdobený naprosto klasickým přírodním motivem v odstínech modré. Je to kombinace, z níž vyzařuje tradiční a nadčasový styl. Hodí se k méně formálním příležitostem a vytváří ideální prostření.

FOTO: WEDGWOOD

Design porcelánu Camina Gingham Mood inspirován klasickým potiskem ovocných motivů a osvědčených barev. Všechny kusy lze vzájemně kombinovat, bílou a modrou doplňují jemné odstíny zelené a žluté, které zvýrazňují celkový dojem.

Design porcelánu Camina Gingham Mood inspirován klasickým potiskem ovocných motivů a osvědčených barev. Všechny kusy lze vzájemně kombinovat, bílou a modrou doplňují jemné odstíny zelené a žluté, které zvýrazňují celkový dojem.

FOTO: STONE BRIDGE