Jsou vlastně také nábytkem, který je potřeba pečlivě vybírat. Na rozdíl od nábytku se ale hůř obměňují. Kromě dřeva jsou na výběr i jiné dezény. Žhavou novinkou je kamenná dýha, vakuové lisování, ale také dveře s povrchem odolným proti vodě, lamelové dveře v moderním designu, či dveře s vysokým leskem.

Prosklené dveře s rámečky z modelové řady SOLID II (3930 Kč) s lištou obalovanou fólií se vyznačují jednoduchostí a vysokou kvalitou zpracování. (vlevo); Prosklené interiérové dveře ELEGANT III s hliníkovými rámečky v dezénu wenge (4340 Kč).

Prosklené dveře s rámečky z modelové řady SOLID II (3930 Kč) s lištou obalovanou fólií se vyznačují jednoduchostí a vysokou kvalitou zpracování. (vlevo); Prosklené interiérové dveře ELEGANT III s hliníkovými rámečky v dezénu wenge (4340 Kč) jsou k dostání ještě v dezénech kalvados, třešeň a ořech. (4340 Kč).

FOTO: archiv firmy SOLODOR

Modelové řady PIXEL a BUCO (model 11 -2800 Kč bez DPH) se vyrábějí 3D vakuovou technologií lisování fóliovaného povrchu. Povrchový materiál se nezalisuje klasicky, ale za pomoci vakua.

Modelové řady PIXEL a BUCO (model 11 -2800 Kč bez DPH) se vyrábějí 3D vakuovou technologií lisování fóliovaného povrchu. Povrchový materiál se nezalisuje klasicky, ale za pomoci vakua. Vybírat lze z pěti barevných provedení fólie, a to bílé, ledově modré, cihlové, vanilkové a meruňkové. Dveřní křídlo PIXEL může mít individuálně navržený motiv, dveře BUCO se zdobí formou geometrických tvarů.

FOTO: archiv firmy SAPELI

Klasikou jsou dveře fóliované, dýhované a laminátové, luxusem dveře masivní a skleněné. Podle křídel rozlišujeme jednokřídlé, dvoukřídlé, buď v klasickém, či posuvném provedení.

Dveře z modelové řady EXCELENT III. (4390 Kč) v dezénu kalvados se svislými zapuštěnými hliníkovými proužky jsou vysoké 197 cm a široké od 60 do 145 cm. (vlevo); Dveře NEPTUN

Dveře z modelové řady EXCELENT III. (4390 Kč) v dezénu kalvados se svislými zapuštěnými hliníkovými proužky jsou vysoké 197 cm a široké od 60 do 145 cm. (vlevo); Dveře NEPTUN (model 71 -11 600 Kč bez DPH) díky speciálnímu materiálu na bázi polyuretanu a laminátu vůbec nereagují na vlhkost. Uplatnění najdou ve sklepech a vlhkých provozech, kde ke styku s vodou dochází zcela běžně.

FOTO: archiv firem SAPELI a SOLODOR