Jake se do starých veteránů zamiloval už jako chlapec, svou lásku k těmto krasavcům se ale rozhodl využít poněkud jinak, než většina jiných obdivovatelů. Staré veterány recykluje a vyrábí z nich netradiční designový nábytek a další doplňky.

V jeho nabídce tak můžete najít například stylové sofa, netradiční stoly, luxusní postel, nechybí ani designová toaleta.

Stylová toaleta podle milovníka veteránů

Stylová toaleta podle milovníka veteránů

FOTO: fotobanka Profimedia

Každý vyrobený kousek má svou vlastní historii. Například vůz AMC Marlin V8, z kterého Jake vyrobil stylové sofa, našel jednoho dne odstavený na parkovišti nedaleko jeho obchodu. Za stěračem byla na lístku napsána poznámka: "Myslím, že byste ho mohli využít".

Původně AMC Marlin V8, nyní stylové sofa.

Původně AMC Marlin V8, nyní stylové sofa.

FOTO: fotobanka Profimedia

Další z vozů, Chevrolet Impala z roku 1960, získal poté, co jednomu dopravci při převozu spadl a byl na odpis. Jake opravil, co bylo potřeba, z jedné části tak vznikl designový gauč, přední část je zase součástí luxusní růžové postele s velkým úložným prostorem.

Chevrolet alá růžová luxusní postel nabízí funkční světlomety, ručně šité čelo a spoustu úložného prostoru pod kapotou.

Chevrolet alá růžová luxusní postel nabízí funkční světlomety, ručně šité čelo a spoustu úložného prostoru pod kapotou.

FOTO: fotobanka Profimedia

I po nehodě našel Chevrolet Impala z roku 1960 své uplatnění. Jez něj designový gauč.

I po nehodě našel Chevrolet Impala z roku 1960 své uplatnění. Je z něj designový gauč.

FOTO: fotobanka Profimedia

Nejlevnější stylové kousky, vyráběné především z Cadillaců nebo Chryslerů, můžete pořídit od 150 liber (cca 4400 korun), cena speciálních výtvorů na zakázku se může velmi snadno vyšplhat až na 30 000 liber (cca 890 tisíc korun).

Výrobky z veteránů se brzy proslavily, Jake tak rozhodně nemá nouzi o klientelu, a to jak domácí, tak i zahraniční. Mezi nadšené kupující patří řada amerických automobilových klubů, z celebrit mnohé rockové skupiny nebo rapper Snoop Dog.