Regál Ecco byl navržen pro Artelano  a vznikl z recyklovaného materiálu pocházejícího z udržitelných zdrojů. Sestavuje se bez šroubů, jednoduchým propojením složek.

Tento designový kousek, který připomíná sedmdesátá léta, je možné použít jako dělicí příčku, knihovnu nebo jako libovolný úložný prostor.

Dalším zajímavým tipem je skládačka sedacího nábytku Fatboy Avenue. Jde o interaktivní, modulární sedačky ve tvaru kostek, které můžete libovolně sestavovat do vybraných tvarů - kruhů, čtverců, smyček atp.

Ti, kteří milují skládačky jistě ocení i inovativní nápad - pohovku, kterou je možné rozložit na patrovou postel. Jmenuje se Doc XL a disponuje patentovaným mechanismem, který z ní umožňuje složit plnohodnotnou palandu.

Zaujme i postel, kterou můžete hravě přetvořit v pracovní kout s policí nahoře. Takové řešení je ideální do stísněných prostor.

Zaujme i rozhládací pohovka a sedák v jednom, který sice rozhodně nevyniká pěkným designem, ale v interiéru rozhodně šetří hodně místa.

Dalším zajímavým modulovým systémem jsou skladovací jednotky Infini. Jsou lehké, úsporné, flexibilní a hlavně hravé.

Skládací nábytek ušetří místo v malých prostorech a navíc umožní příjemnou změnu interiéru kdykoliv si zamanete. Navíc jsou takové skládačky zábavné a překvapující. Studentský pokoj se tak může rázem změnit v přátelský prostor jako stvořený pro velký večírek.