Nový kompaktní zábavný nástroj v podobě keramické nádoby se čtyřmi poháry na saké je návrhem Alexandera Purcella, produktového designéra z Los Angeles. Je to jeden ze zajímavých designových kousků, kterým potěšíte na vánoce mladé muže, co si nepotrpí na něžné dekorace a jemné motivy.

Nádoby na tradiční japonský nápoj je možné úhledně uklidit na ostny konvice. Vyrábí se ve čtyřech barvách, v bílé, oranžové, modré a černé.

Minové kalíšky na vajíčka s dvojitým termosystémem

Dalším fascinujícím kouskem do bytu jsou stojánky na vajíčka s příznačným názvem "Mina" a s důmyslným dvouplášťovým termosystémem.

Prodávají se v bílé a platinové barvě s bílým středem. Po odklopení získáte dva podstavce na vajíčka. Tyto zajímavé kousky pocházejí z dílny designéra Daniela Piršče.

V pánském pokoji budou dobře vypadat i kousky inspirované leteckými vrtulemi. Větráky či jiná osvětlení dodají interiéru na dramatičnosti.

Nevšedním tipem na dárek jsou i vrtule v dřevěném provedení, které přinesou do interiéru ducha starých časů.

Při výběru vrtule nezapomeňte prostor, do kterého ji kupujete, nejprve změřit. Některé výstavní kousky totiž mají i přes dva metry.

Fotbalové fandy potěší interiérové kousky v podobě míče

Pánové, kteří fandí fotbalu zase možná uvítají sedací vak v podobě fotbalového míče. Možná právě v něm najdou pohodlí pro sledování oblíbených zápasů.

 

Vánoční dárky pro pány je dobré vybírat podle jejich zájmu, pokud má být dárek opravdu výjimečný, je třeba sáhnout po nevšedním designu, který potěší i pobaví zároveň.