Pak už se jen necháme inspirovat šarmem indonéských ostrovů v podobě zajímavého prostírání, rafinovanou severskou keramikou, skleněnými doplňky a nápaditým barevným sezením.

Čtyři páry jídelních tyčinek z lakovaného bambusového dřeva připomínají stolování v Asii. S dekorativním úložným pouzdrem a délkou 23 cm (250 Kč, Tchibo).

Čtyři páry jídelních tyčinek z lakovaného bambusového dřeva připomínají stolování v Asii. S dekorativním úložným pouzdrem a délkou 23 cm (250 Kč, Tchibo).

FOTO: Tchibo

 

Elegantní dózička, například na cukr (vlevo) Satura - mísa na ovoce neobvyklého provedení určitě pozvedne každý stůl. Navíc hned vidíme, co je v míse ukryto (2530 Kč, Krásný domov, (vpravo)

Elegantní dózička, například na cukr (vlevo) Satura - mísa na ovoce neobvyklého provedení určitě pozvedne každý stůl. Navíc hned vidíme, co je v míse ukryto (2530 Kč, Krásný domov, (vpravo)

FOTO: Krásný domov

 

Váza BLOMSTER letní stůl nejen oživí, ale dodá mu i slavnostnější ráz (59 Kč, Ikea), (vlevo) Skleněná mísa BLOMSTER se hodí do interiéru i exteriéru (199 Kč, Ikea), (vpravo)

Váza BLOMSTER letní stůl nejen oživí, ale dodá mu i slavnostnější ráz (59 Kč, Ikea), (vlevo) Skleněná mísa BLOMSTER se hodí do interiéru i exteriéru (199 Kč, Ikea), (vpravo)

FOTO: Ikea

 

Přirozená krása servírování - sada misek na dipy na bambusovém podnose. Podnos 40x2x12 cm, misky o průměru 12 cm (souprava 350 Kč,Tchibo),(vlevo) Na bílých talířích oválného tvaru vynikne spousta lahůdek (2 talíře za 400 Kč,Tchibo),(vpravo)

Přirozená krása servírování - sada misek na dipy na bambusovém podnose. Podnos 40x2x12 cm, misky o průměru 12 cm (souprava 350 Kč,Tchibo) - vlevo. Na bílých talířích oválného tvaru vynikne spousta lahůdek (2 talíře za 400 Kč,Tchibo)

FOTO: Tchibo

 

Plastové prostírání na stůl, nápadné novými tvary, lze otírat vlhkým hadříkem. Sadu tvoří 4 kusy o rozměru 35x48 cm (300 Kč, Tchibo).

Plastové prostírání na stůl, nápadné novými tvary, lze otírat vlhkým hadříkem. Sadu tvoří 4 kusy o rozměru 35x48 cm (300 Kč, Tchibo).

FOTO: Tchibo