S pomocí bytového designéra se vyvarujete zbytečných chyb a výdajů. Výsledkem bude skvělý interiér s řadou důmyslných detailů.

Praktický rozkládací stůl pro čtyři až šest osob, barevně i materiálem ladí ke kuchyňské lince.

Praktický rozkládací stůl pro čtyři až šest osob, barevně i materiálem ladí ke kuchyňské lince.

FOTO: toto studio

V obývacím pokoji zůstal původní koberec a sedačka. Novou tvář má televizní stěna se spoustou úložného prostoru, kam se vejdou všechna DVD s filmy a ještě zbyl prostor pro skleněná umělecká díla ve vitrínách.

V obývacím pokoji zůstal původní koberec a sedačka. Novou tvář má televizní stěna se spoustou úložného prostoru, kam se vejdou všechna DVD s filmy a ještě zbyl prostor pro skleněná umělecká díla ve vitrínách.

FOTO: toto studio

Barový pult v kuchyni se vyráběl na zakázku. Spodní dvířka jsou z palisandu. Zaoblené koncové díly jsou zajímavým prvkem v celé místnosti a zároveň oddělují prostor jídelního koutu a kuchyně.

Barový pult v kuchyni se vyráběl na zakázku. Spodní dvířka jsou z palisandru. Zaoblené koncové díly jsou zajímavým prvkem v celé místnosti a zároveň oddělují prostor jídelního koutu a kuchyně.

FOTO: toto studio

V momentě, kdy se děti odstěhovali za studiem do Prahy, rozhodl se manželský pár ze středních Čech pro rekonstrukci svého rodinného domu. Jelikož si sami s proměnou nevěděli rady, oslovili manžele Tomíčkovi, aby jim s vybavením pomohli.

Praktický rozkládací stůl pro čtyři až šest osob, barevně i materiálem ladí ke kuchyňské lince.

Praktický rozkládací stůl pro čtyři až šest osob, barevně i materiálem ladí ke kuchyňské lince.

FOTO: toto studio

V suterénu domu si manželé zařídili welness místnost. K původní rohové sauně přibyla i vinotéka s malou kuchyňkou a ratanové posezení.

V suterénu domu si manželé zařídili wellness místnost. K původní rohové sauně přibyla i vinotéka s malou kuchyňkou a ratanové posezení.

FOTO: toto studio

Místnosti, kde proběhly citelné změny, nyní vynikají především použitím kvalitních materiálů.

Na schodiště bylo také použito dřevěného palisandru. V kombinaci se zábradlím z bezpečnostního skla vypadá chodba se schodištěm mnohem větší a vzdušnější.

Na schodiště bylo také použito dřevěného palisandru. V kombinaci se zábradlím z bezpečnostního skla vypadá chodba se schodištěm mnohem větší a vzdušnější.

FOTO: toto studio

Šikovně řešený stůl s odkládacím prostorem vedle šuplíků byl také vyroben na zakázku. Výhodou je snadná údržba podlahy pod stolem.

Šikovně řešený stůl s odkládacím prostorem vedle šuplíků byl také vyroben na zakázku. Výhodou je snadná údržba podlahy pod stolem.

FOTO: toto studio

Díky sádrokartovu vznikla polopříčka s originální knihovnou, která rozdělila a zútulnina celý prostor.

Díky sádrokartonu vznikla polopříčka s originální knihovnou, která rozdělila a zútulnila celý prostor.

FOTO: toto studio

Vizitka
toto studio nabízí kompletní služby bytového designéra a zabývá se také návrhy produktového designu. V portfoliu představují ukázku autorského designu v oblasti nábytkářství, elektroniky a doplňků. Interiérové studio se řídí mottem: bydlení na míru není jen na míru prostoru, ale především na míru zákazníkovi.
Za firmou „toto studio“ se skrývají manželé Petr a Věra Tomíčkovi, kteří se bytovým a produktovým designem zabývají již od roku 2000. Oba jsou také vášniví fotografové.