Hlavní obsah

Zvyšuje se zájem o větší byty

Třípokojové byty jsou stále v módě. Podle údajů společnosti M&K Development, která staví v Praze-Čakovicích na sedm desítek bytů v této lokalitě připadá přiibližně 40 procent třípokojových.

Zvyšuje se zájem o větší byty

Lidé si stále více kupují větší byty kromě třípokojových i 4+kk, souvisí to s tím, že mnoho lidí, kteří si před pár lety kupovali tzv. startovací byty zakládají rodiny a potřebují více prostoru.

Nejčastěji poptávané byty se například u rezidenčního projektu v Čakovicích pohybují mezi 80 - 85 čtverečními metry plochy. Mezonety s plochou mezi 110 a 120 m2 jsou pak ideální mimo jiné jako rezidenční zázemí pro firmy a jejich klienty nebo zahraniční management. Zákazníci si také všímají dispozic bytu jako ja např. orientace na světové strany. 

O bydlení v Čakovicích je zájem

Čakovice jakou součást Prahy kombinují svou historickou část s uměřenou novou výstavbou, perfektní občanskou vybavenost a infrastrukturu metropole se vzrostlou zelení, polnostmi a parky, jež místo obklopují.

Podle posledních rozhodnutí samosprávy bude městská část Čakovice převedena ze správního obvodu Kbely do obvodu Letňany. V těchto dnech navíc začal na území Letňan vznikat jeden z největších lesoparků v metropoli, kombinovaný se sportovišti.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků