Hlavním heslem návrhu je slovo „svoboda“. Designérům se podařilo vytvořit prostor nabízející dokonalé soukromí. Rozčílila vás manželka? Na gauči v obýváku vaše trucování nevyzní z daleka tolik stylově, jako když se nastěhujete se do svého plně vybaveného pokojíku. Dokonce si můžete pozvat hosty.

Pokud vyklopíte špičku, máte rázem zastřešenou terasu

Pokud vyklopíte špičku, máte rázem zastřešenou terasu.

FOTO: www.dmva-architecten.be

Ke spánku se jednoduše uložíte do šuplíku

Ke spánku se jednoduše uložíte do šuplíku.

FOTO: www.dmva-architecten.be

A co teprve děti a jejich kamarádi, kteří se tak rádi stěhují do vašeho domu, aby se věnovali činnostem jako je řev, jekot a ryk? Šoupněte je do vejce a máte vytoužený klid i možnost neustálého dohledu.

Kompletní servis

Design je jednoduchý a praktický, plocha hlavního pokoje je orámována čtvercovými otvory, které slouží jako úložné prostory i místo pro spánek, jednoduchá kuchyňka umožňuje základní vaření a samozřejmostí je i minikoupelna se sprchovým koutem a toaletou. Špičku vejce je možné otevřít a vytvořit tak jakousi verandu, stačí přistavit zahradní nábytek a jste na čerstvém vzduchu a přitom pod střechou.

Celé vejce je osvětlené

Celé vejce je osvětlené.

FOTO: www.dmva-architecten.be

Plášť tvoří čtvercové otvory

Plášť tvoří čtvercové otvory.

FOTO: www.dmva-architecten.be

Struktura skořápky je vyrobena převážně z polyesteru, velikost odpovídá velkému karavanu a není problém stavbu přesunovat.

Stavbu je možné snadno převážet

Stavbu je možné snadno převážet

FOTO: www.dmva-architecten.be