Hlavním heslem návrhu je slovo „svoboda“. Designérům se podařilo vytvořit prostor nabízející dokonalé soukromí. Rozčílila vás manželka? Na gauči v obýváku vaše trucování nevyzní z daleka tolik stylově, jako když se nastěhujete se do svého plně vybaveného pokojíku. Dokonce si můžete pozvat hosty.

A co teprve děti a jejich kamarádi, kteří se tak rádi stěhují do vašeho domu, aby se věnovali činnostem jako je řev, jekot a ryk? Šoupněte je do vejce a máte vytoužený klid i možnost neustálého dohledu.

Kompletní servis

Design je jednoduchý a praktický, plocha hlavního pokoje je orámována čtvercovými otvory, které slouží jako úložné prostory i místo pro spánek, jednoduchá kuchyňka umožňuje základní vaření a samozřejmostí je i minikoupelna se sprchovým koutem a toaletou. Špičku vejce je možné otevřít a vytvořit tak jakousi verandu, stačí přistavit zahradní nábytek a jste na čerstvém vzduchu a přitom pod střechou.

Struktura skořápky je vyrobena převážně z polyesteru, velikost odpovídá velkému karavanu a není problém stavbu přesunovat.