Dlouhou dobu mnozí herečce Jennifer Anistonové vyčítali, že i po rozchodu s Bradem Pittem stále setrvává ve stejném domě. Zatímco mnohé celebrity po rozchodu rychle pálí všechny mosty, ona stále "melancholicky" zůstávala na stejném místě.

Každá místnost v domě je naprosto jedinečná, ze všech koutů dýchá luxus a cit pro detail.

Každý detail v domě je naprosto jedinečný, ze všech koutů dýchá luxus.

FOTO: fotobanka Profimedia

V roce 2006 se nakonec rozhodla pro nový začátek a koupila si v "ráji celebrit" v Beverly Hills nad Sunset Boulevard nemovitost za cenu 13,5 miliónu dolarů (227 880 000 korun). Do rezidence o celkové obytné ploše téměř 850 metrů čtverečných následující roky vložila nemalé finance, aby ji proměnila v místo přesně podle svých představ. Z už tak honosného bydlení se stala jejím přispěním opravdu luxusní rezidence.

Tato místnost je vyhrazena pouze pro oblékání. Samozřejmě nemůže chybět ani zrcadlo, kde se možná budoucí majitelka může bez problémů nalíčit.

Tato místnost je vyhrazena pouze pro oblékání. Samozřejmě nemůže chybět ani zrcadlo, kde se možná budoucí majitelka může bez problémů nalíčit.

FOTO: fotobanka Profimedia

Teď se ale zdá, že chce opět začít znovu, a luxusní sídlo nabídla k prodeji za úctyhodných 42 miliónů dolarů (708 960 000 korun). Noví majitelé mohou za tento "nemalý" obnos ale očekávat skutečný přepych. Luxusní rezidence nabízí opravdu úchvatné výhledy do okolí, u vstupní haly se mohou kochat pohledem na jezírko s Koi kapry, k dispozici je herna, luxusně vybavená kancelář, bazén nebo japonské lázně. Samotná obývací část nabízí pět ložnic a osm koupelen.

Luxusní kuchyně 2 v 1. Tady se bude vařit jedna báseň.

Luxusní kuchyně 2 v 1. Co chtít víc?

FOTO: fotobanka Profimedia

Rozlehlé sídlo je promyšlené v každém detailu, v každé místnosti je dostatek přirozeného světla.

Rozlehlé sídlo je promyšlené v každém detailu, v každé místnosti je dostatek přirozeného světla.

FOTO: fotobanka Profimedia

V domě samozřejmě nechybí ani poslední nejmodernější technologie, ve vinném sklepě a místnosti určené jen pro šperky je biometrický zabezpečovací systém, skutečnou lahůdkou je pak kuchyně 2 v 1. Za menší hlavní se totiž skrývá ještě jedna, plně profesionálně zařízená cateringová kuchyň.

Luxusu a prostoru už ale asi bylo na Jennifer v poslední době moc, protože sama uvedla, je takový rozlehlý prostor je pro jednu osobu prostě "příliš veliký".

Menší jídelní kout nabízí útulné posezení i úchvatné výhledy.

Menší jídelní kout nabízí útulné posezení i úchvatné výhledy.

FOTO: fotobanka Profimedia

Podle Daily News Jennifer pokukuje po menším apartmánu v New Yorku, který je prý pro ni mnohem vhodnější. Má totiž rozlohu "jen" 279 metrů čtverečných.