Mix barev je asi nejzábavnější barevnou kombinací do interiéru, inspirujte se barvami duhy a vpusťte si do bytu trochu života.

.: Duhové doplňky ke stolování - hrníček a sítko, slánka a pepřenka, stojánek na vajíčko s lžičkou a talířkem (design Asa Lindberg Svensson). Cena cca 300 Kč/set.foto: Naoko

Když váš domov bude plný pestrých barev, tak se návštěvy u vás doma budou cítit příjemně a budou mít hned lepší náladu. Nechte barvy roztančit v interiéru - duhové tapety, barevná křesla a i závěsy, různé barvy talířů i různé barvy váz, to vše zkuste barevně nakombinovat. .: Barvy do interiéru patří, bez nich bude váš domov jako bez života (design Kang Chul Min).foto: red-dot.de

Barevné sety jsou letos velmi moderní, a tak si můžete barevný mix buď sami namíchat z jednotlivých kusů předmětů nebo si koupit sety, které už samy hýří barvami. Sklenice v různých barvách mají tu výhodu, že si je vaši hosté zaručeně rozpoznají.

.: Barevné retro sklenice. foto: Lsa International

Posezení na různobarevných židlích má něco do sebe, každý den si můžete sednout na tu barvu, na kterou máte zrovna náladu.

.: Wire Chair. Jedna židle je vyrobena z 30,8 m dlouhého ocelového chromovaného drátu s 308 sváry a vyniká tlumenou barevností.foto: archiv Vitra

Pořiďte si i pestrý koberec, pěkný je motiv duhy, spirály nebo bublin, s takovým vzorem kombinace barev rozhodně vynikne.

.: Veselé a zářivé barvy všechny příjemně naladí.foto: Voivo Wool

Barvy dodají interiéru jiskru. Buďte ale opatrní, výsledek může být zářivý, tlumený nebo vsaďte na barevnost anylinkovou v tónech zvýrazňovačů. Vyplatí se ovšem zachovávat střídmost a volit tlumenější tóny barev, s nimi nic nezkazíte.