Tentokrát to není Mustang v růžové pro dcerušku, ale pořádný stříbrný plnokrevník s brutální silou a svalnatým vzhledem. Ford Mustang SA-25 Sterling Edition vychází vzhledově z nedávno představené verze H302. Na karoserii je pouze jiná barva.

Ovšem v technice jde ještě o kousek dál a nabízí opravdu super výkony. Vidlicový osmiválec dostal velký kompresor s vysokým přetlakem. Ten dodává do válců tolik vzduchu, že je možné vstříknout tolik paliva, které se postará o výkon 650 koní (478 kW). Točivý moment vrcholí hodnotou 813 N.m

:. Saleen Mustang SA-25 Sterling Edition

Nová šestistupňová manuální převodovka přenáší tyto silácké parametry k zadním kolům, kde se však o rozdělení mezi dvě kola postará závodní diferenciál s omezenou svorností Max-Grip. Saleen nezveřejnil maximální rychlost vozu, ale uvedl, že stokilometrovou rychlost s pevným startem zvládne za méně než čtyři vteřiny.

Na voze jsou další úpravy, jako jsou nová dvacetilacová kola, sportovní podvozek Saleen Racecraft, startování na tlačítko, sportovní sedadla Recaro obšitá alcantarou....

:. Saleen Mustang SA-25 Sterling Edition

Za tuto lahůdku si Saleen nechá ale hodně dobře zaplatit. Vůz totiž stojí 99 995 dolarů, tedy něco kolem 1,7 miliónů korun.