Hlavní obsah

Škoda nabídne limitovanou edici Octavie RS pouze v Británii

Vrcholný model Octavie RS se ve Velké Británii začal prodávat v limitované edici. Celkem se na trh dostane 500 modelů Octavie RS (v Británii se prodává s označením vRS). Ceny Octavie RS začínají na částce 16 294 liber, což je v přepočtu velmi zajímavých 480 000 korun. Limitovaná edice přijde na dalších 750 liber (22 000 korun).

Škoda nabídne limitovanou edici Octavie RS pouze v Británii

Limitovaná edice má speciální tmavě šedivý metalický lak a osmnáctipalcová litá kola s novým designem, které na žádné jiné Octavii nenajdete. Uvnitř najdete jiná, skvěle vypadající sedadla s výrazným tvarováním. Nechybí ani plaketa s pořadovým číslem, nové rádio Bolero s dotykovým ovládáním a jiné obložení palubní desky. Jsou to jen drobné změny, ale Octavia díky nim prokoukla.

:. Škoda Octavia vRS: nové přední sedačky vypadají skvěle

Octavia vRS nepřináší vyšší výkon u dvou dostupných motorizací, turbodieselu se vstřikováním Common-rail a výkonem 170 koní a dvoulitrového přeplňovaného čtyřválce s výkonem rovných 200 koní. Škoda, že mladoboleslavská automobilka nemyslí více na tuzemské zákazníky, limitované edice (zvlášť za tak skvělou cenu) by se na skladech jistě dlouho neohřála.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků