Hlavní obsah

McLaren láká na představení svého cestovního vozu

Auto pro řidiče a jeho každodenní jízdy. Auto pro silnice, a ne pro okruhy. Auto pro pohodlí a rychlou jízdu, ne však trhání rekordů. To bude nový McLaren GT, který automobilka představí 15. května.

McLaren láká na představení svého cestovního vozu

McLaren se rozhodl změnit zaběhlé pořádky. Ví, že tradice ho nesmí držet zpátky a je třeba stále postupovat vpřed směrem k zákazníkovi. A pokud zákazník chce auto, ve kterém se nebude cítit neustále napjatý a mít permanentně všechny smysly nastartované na víc než sto procent, pak mu to musí firma nabídnout.

Samozřejmě že McLaren je hlavně o síle a rychlosti. Ale proč by výše uvedené nemohl nabídnout nový vůz? Vůz, který bude třeba konkurentem pro Aston Martin, bude to kupé s pohodlným interiérem, s podvozkem nastaveným i pro pravidelné ježdění, ale stále se silným motorem, který nabídne něco víc než obyčejné sportovní kupé.

Právě takové auto bude už zanedlouho představeno - konkrétně 15. května. Co o něm víme do detailu? Nic. Jen to, že nebude mít tři sedačky jako starý model F1, protože by to nevyšlo s bezpečností. A tak GT nabídne sedačky tradičně jen dvě.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků