Hlavní obsah
Audi A7 (Ilustrační foto) Foto: Audi

Co s bouraným audi? Američan z něj udělal pojízdný gril

Záď téhle A7 vypadá, jako by bylo všechno v pořádku. Jenže když se podíváte ze strany, v pořádku není vůbec nic. Neobvyklý nápad nejspíš došel realizace na základě havarovaného auta.

Audi A7 (Ilustrační foto) Foto: Audi
Co s bouraným audi? Američan z něj udělal pojízdný gril

Kdybyste se na tohle černé vozidlo podívali přímo zezadu, viděli byste Audi A7 předchozí generace. Nic zvláštního, takových aut jezdí spousta. Jenže podívejte se ze strany - tohle není auto, nýbrž přívěs, a dokonce přívěs grilovací.

Doslova - místo zadních sedaček původního auta tu jsou dva plynové grily. A místo přídě vidíme z hranolů sestavenou oj s rezervním kolem. To celé je na fotkách, zveřejněných před pár dny na Redditu a posléze sdílených na Instagramu, taženo nepříliš vábně vypadajícím starým pick-up truckem.

Vidíme registrační značku americké Virginie a podle jednoho z uživatelů Redditu se tahle souprava pohybuje ve městě Ashburn. Ta značka je ale zajímavá - BBQD A7 se dá přečíst jako „barbecued A7”, tedy něco jako „grilovací A7”.

Takhle vypadá Audi A7 předchozí generace, když je v celku. (Ilustrační foto)

Foto: Audi

Je pravděpodobné, že si majitel tohoto přívěsu nekoupil novou A7 za účelem stvoření téhle kreace, ani že nekoupil pojízdný ojetý vůz. S největší pravděpodobností to bylo totálně havarované auto, jehož zadní část ale byla v pořádku, a jako soubor náhradních dílů byl vůz za dobré peníze.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Audi na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků