Hlavní obsah
Sté vyrobené Bugatti Chiron Foto: Bugatti

Bugatti postavilo stý Chiron

Stý postavený Chiron je zároveň první, který odhaluje strukturu karbonu a kombinuje ji s matným lakem karoserie. Vůz zamíří do sbírky nejmenovaného zákazníka na Arabském poloostrově.

Sté vyrobené Bugatti Chiron Foto: Bugatti
Bugatti postavilo stý Chiron

Z celkem pěti set Chironů, které mají vzniknout, Bugatti dokončilo stovku. Tím stým se nezapomnělo pochlubit, byť to asi nebude nejdražší prodaný Chiron v dějinách. Pokud ale máte rádi matné laky, tenhle se vám bude líbit.

Provedení karoserie je totiž v tmavě modrém karbonu, tedy s viditelnými karbonovými vlákny, a překryté matným lakem. Takovouto kombinaci prý Bugatti vyrobilo poprvé, bohužel se ale nepochlubilo detailními fotkami.

Sté vyrobené Bugatti Chiron

Foto: Bugatti

Tmavě modrý lak doplňují červená linka na bocích, černá kola a kožený interiér, ve kterém je dominantní barvou červená. Výsledkem je vskutku vkusná barevná kombinace a zajímavý protipól k šílenostem typu bílý lak a zlatá kola.

Podle Bugatti zamíří vůz na Arabský poloostrov a zákazník za něj zaplatil zhruba 2,85 miliónu eur (cca 73,2 miliónu korun) bez daně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků