Z kabrioletu GTC nebylo vyrobeno ještě ani kolo a už se našli desítky zájemců, kteří si jej objednali. Stačilo pár snímků, několik zpráv časopisech a na internetu (nás nevyjímaje) a o výrobu je na další půlrok postaráno. [celá zpráva]

Aby také ne - Bentley Continental GTC je velmi elegantní kabriolet klasického střihu. Karoserie dlouhá 4804 mm nese tradiční plátěnou střechu, která je však velmi "teplá", má v sobě zabudované vyhřívání zadního skla či dokonce čtecí lampičky pro druhou řadu sedadel.

Také technika je prvotřídní. Jako pohonná jednotka slouží zážehový agregát s uspořádáním W12 a objemem 6,0 l. Jeho výkon 441 kW je dosahován pomocí přeplňování. Převodovka je automatická šestistupňová typu ZF s možností volby stupňů pádly pod volantem.

Výkon je přenášen na všechna kola přes mezinápravový diferenciál Torsen. Maximální rychlost je stanovena na 312 km/h s nataženou střechou a o šest kilometrů méně, pokud je střecha složena. Zrychlení z 0 na 100 km/h dokáže vůz o pohotovostní hmotnosti 2495 kg zvládnout za 5,1 s.