Bentley Arnage Drophead Coupe je tak v posledních čtyřech letech čtvrtým novým modelem, který automobilka uvede na trh. Dokládá to úspěšné začlenění Bentley do koncernu Volkswagen Group v roce 1998. Po silnicích jezdí Continentel GT Coupe, Arnage, Continental Flying Spur a na jaře příštího roku se přidá Arnage nahoře bez. Skládací střecha, která při složení nijak neomezuje zavazadlový prostor, zmizí po stisknutí tlačítka za méně než 30 vteřin.

O zahájení malosériové výroby se spekulovalo již v Los Angeles, automobilka nicméně otázky tohoto typu odmítala odpověďmi: "Uvidíme." Podrobné údaje o voze budou zveřejněny krátce před uvedením na trh. Již dnes se nicméně dá odhadnout, na kolik tento klenot přijde. Podle časopisu Auto 7 by se cena mohla zastavit na hranici 350 tisíc eur, což v přepočtu představuje částku kolem 10,5 miliónu korun. Tedy zhruba stejně jako za limuzínu, kterou si například koupil i fotbalista David Beckham.

Arnage Drophead Coupé bude pohánět zážehový osmiválec o objemu 6,75 l přeplňovaný dvěma turbodmychadly. Pohonná jednotka tak disponuje výkonem 456 koní a maximálním točivým momentem 875 Nm.