Organizátoři této velkolepé akce veřejnosti představili ty nejlepší kousky v celkové hodnotě 100 miliónů korun. Ve spanilé jízdě tak nechyběla auta jako například Lamborghini Aventador, Ferrari Berlineta nebo také filmově populární vozidlo Mustang 500.

„My jsme samozřejmě měli domluvený skvělý auta, ale do poslední chvíle člověk neví, kolik se jich sejde. Během těch posledních dvou dnů jsme dostali zprávy, že tohle auto musí do servisu, druhý auto je trošku nemocný. Nakonec to vyšlo skvěle,“ doplnil manažer celé akce Lukáš Vedral.

„Úplně nejdražší auto, co tady máme, je auto, které bylo v čele toho průvodu, a to je Lamborghini Aventador, a to je podle mě za deset, možná i dvanáct miliónů korun,“ dodal.

Po společné jízdě sportovní vozidla zaparkovala v garážích na Smíchově, kde byla k dispozici všem návštěvníkům. Účastníci akce také zavzpomínali na hvězdu filmů Rychle a zběsile Paula Walkera, který tragicky zahynul. [celá zpráva]

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Bezpečnostní kamera zachytila autonehodu Paula Walkera. Záběr z 5. prosince 2013

„Paul Walker se díky sérii Rychle a zběsile stal ikonou a takovým synonymem pro celý tento žánr. Pro rychlý a super auta, pro tuning, vůni motoru a benzínu. Ta jízda Prahou byla sice věnována jinému filmu, ale Paul Walker k tomu prostě neodmyslitelně patří taky,“ vysvětlil manažer akce.