Automobil s karosérií typu liftback vyvíjený pod interním označením A-Entry, který bude cenově mezi fabií a octavií, se ve Frankfurtu ukáže pod označením MissionL. Název pro sériovou verzi zatím Škoda oficiálně nezveřejnila, v zákulisí se mluví o znovu oprášení jména Popular. Německý časopis AutoBild v aktuálním čísle zase uvádí název Rapid.

Šestou modelovou řadu začne Škoda prodávat v roce 2012, mezi hlavní trhy bude kromě Evropy patřit i Rusko, Indie a Čína. Indický trh se dočká prodeje už letos, nepůjde ovšem o liftback jako na ostatních trzích, ale o sedan s tříprostorovou karoserií.

Studie, která má podle automobilky velmi blízko k sériové verzi, je dlouhá bezmála 4,5 metru. Studie má výrazná osmnáctipalcová litá kola. Stejně jako u studie VisionD, která je částečným předobrazem budoucí octavie, má i MissionL výrazné nové logo. Přední a mlhové světlomety mají tvar čtyřlístku, mřížku chladiče lemuje chromovaný rámeček. Zadní svítilny mají bílou čirou plochu a jsou lemovány červeným koncovým světlem pro Škodu v typickém tvaru písmene C.

„Tuto studii jsme pojali jako velmi puristickou, plochy jsme rozdělili jednoduše, ale efektně," přibližuje koncept Jozef Kabaň, vedoucí designu mladoboleslavské automobilky.
Aktuální nabídku nových i ojetých vozů značky Škoda najdete na Sauto.cz.