První, co vás uhodí při pohledu na čínský automobil do očí, je logo MM, které vypadá jako překlopené logo Volkswagenu. Označení 520i také není příliš originální, takhle BMW označovalo řadu 5 s dvoulitrovým benzínovým šestiválcem.

Jinak je Berlina klasický hatchback, který zezadu vzdáleně připomíná Fabii (výrobce má v nabídce i sedan). Automobil má poháněná přední kola a vepředu umístěný motor. Berlina hatchback je pětimístným automobilem, jenž nabídne slušných 500 litrů v zavazadlovém prostoru.

V nabídce je jediný motor, benzínová šestnáctistovka s výkonem 86 koní a 149 Nm točivého momentu. Průměrná hodnota je dle výrobce 6,4 litrů benzinu na sto kilometrů. Převodovka je pětistupňová, manuální; na přání můžete mít i automat.

Lákavá je prodejní cena, zhruba 230 tisíc korun. Za tuto nízkou částku dostanete solidní základní výbavu – manuální klimatizace, dva airbagy, navigaci s USB vstupem a podporou Bluetooth nebo možnost jezdit na LPG. Jenže to má i druhou stránku mince – pochybnou ergonomii, špatné zpracování i výběr některých materiálů, negarantovanou spolehlivost automobilu od automobilky s minimální historií (založena v roce 1998), horší možnosti individualizace.

Více by samozřejmě prozradil klasický test, nicméně i na první pohled je zřejmé, že kvalitativně bude tento model patřit k tomu nejhoršímu, co lze koupit. Zajímavá je cena a koneckonců i nabízený vnitřní prostor, ale to asi u většiny kupců k přesvědčení nezabere.