Nabídka příplatkové výbavy je bohatá - k dispozici je například kožené čalounění lamel ventilačních otvorů, slunečních clon, vnitřního zrcátka, sloupku volantu nebo spodních částí sedadel vpředu i vzadu. Objednat lze také paket pro interiér, v jehož rámci obdržíte lamely ventilačních otvorů a klíček zapalování v barvě karoserie. Problémem není ani mahagonové dřevo, jenž je v interiéru doplněno dvojicí tenkých proužků ze světlého javoru.

V nabídce pro Panameru je i chladicí box s objemem 10,5 litru, který je umístěný mezi zadními sedadly. Samostatně vypínatelný chladicí box dokáže svůj vnitřní prostor zchladit na teplotu 6 stupňů Celsia.

Chladící box pro Panameru je umístněn mezi zadními sedačkami.

Chladící box pro Panameru je umístěn mezi zadními sedačkami.

FOTO: Porsche

Další možností, jak utratit peníze, je pořízení dvou barevných displejů s úhlopříčkou sedm palců, umístěných na zadních stranách předních sedadel. Kůží čalouněné držáky displejů jsou připojené pomocí USB konektoru. Systém se ovládá prostřednictvím dotykových displejů a přehrává jak CD, tak i DVD. Do systému je možné připojit také herní konzoli nebo iPod.

V opěradlech předních sedadel může být zabudován přehrávač hudby a DVD.

V opěradlech předních sedadel může být zabudován přehrávač hudby a DVD.

FOTO: Porsche

Pro Panameru lze dokoupit i příslušenství, které se u Porsche neobjevuje – střešní nosiče na kola nebo zadní tažné zařízení. Litá kola pro Panameru jsou k dispozici v rozměrech 18 až 20 palců.

Panamera se začne prodávat od půlky září. Základní cena začíná na částce 2,7 miliónu korun.

Porsche Panamera

Porsche Panamera

FOTO: Porsche

Porsche Panamera

Porsche Panamera je výhradně čtyřmístným vozem

FOTO: Porsche

 

Porsche Panamera

Porsche Panamera - některé prvky kokpitu jsou stejné jako u 911.

FOTO: Porsche