I tato studie vozu střední třídy používá stálý pohon všech kol Symmetrical AWD v kombinaci s plochým motorem s protiběžnými písty. Vnější design je pojat s důrazem na osobité vzezření - zajímavostí jsou protáhlé, jakoby otočené světlomety s technologií LED. Nejspíš jde o naznačení designu modelové řady pro příští roky. Maska chladiče s motivem křídla je typickým poznávacím znamením značky Subaru.

Subaru Legacy sedan - koncept:. Subaru Legacy sedan - pokud by takto vypadala příští generace Legacy, nebylo by to vůbec špatné.

Čtyřsedadlové uspořádání v kombinaci s konstrukcí střechy nabízí údajně bohatý prostor pro nohy cestujících. Na sedadlech je použita perlově bílá kůže s modrým leskem, zatímco na panelech dveří najdete černou kůži s metalickým efektem.

Vnější rozměry (délka x šířka x výška) jsou následující: 4 795 x 1 820 x 1 500 mm. Rozvor náprav činí  2 750 mm. Coby pohonná jednotka je použitý šestiválcový plochý benzínový motor o objemu 3,6 litru. Automobil obul pneumatiky o rozměru  225/45 R19. 

Model Legacy si odbyl celosvětovou premiéru již v roce 1989, přičemž do prosince 2008 přesáhla celosvětová výroba tohoto modelu cifry 3,6 miliónu vozů (počítají se do toho všechny generace). Legacy se postupně stalo klíčovým modelem značky Subaru.

Subaru Legacy sedan - koncept:. V předních opěrkách jsou zabudované obrazovky, vpředu nechybí velký dotykový displej