Podobně jako v případě C1 i Ayga jsou změny u Peugeotu 107 malé a týkají se především přední masky. Ta má přepracovaný nárazník, který působí mohutněji a může působit dojmem rozesmátého obličeje. Světlomety zůstaly stejné jako u první generace.

Peugeot 107 - první generace před faceliftemfoto: Peugeot

V nabídce stosedmičky jsou dva nové odstíny laků, podobně jako u C1. Uvnitř vozu najdete nové čalounění a výrobce prý zapracoval i na lepším odhlučnění.

:.Peugeot 107 má jinou přední masku. Foto: Peugeot

Aygo se představí v Bologni

Na autosalonu v Bologni, jenž začíná 4. prosince, bude představeno faceliftované Aygo v modelovém provedení 2009. Je příznačné, že se tato premiéra koná v Itálii, v zemi s největším trhem malých vozů v Evropě. Model Aygo prodělal několik drobných korekcí v designovém ztvárnění exteriéru.

:. Přední maska Toyoty Aygo se mírně změnila. Foto: Toyota
Aygo je čtvrtým modelem značky Toyota (po nových modelech iQ, Urban Cruiser a nové generaci modelu Avensis, představených na letošním autosalonu v Paříži), který bude využívat technologie Toyota Optimal Drive zaměřené na snížení spotřeby paliva a emisí CO2.

:. Toyota Aygo - původní verze před faceliftemfoto: Toyota

Motory jsou pro všechny tři modely k dispozici dva, stejné jako doposud. Turbodiesel s výkonem 40 kW a točivým momentem 130 Nm při 1750 otáčkách. Druhým agregátem je litrový tříválec s výkonem 50 kW/min a točivým momentem 93 Nm při 3 600 otáčkách za minutu.

:.Aygo po omlazení - změny poznáte až při hlubším zkoumání. Foto: Toyota