Ti, kdo chtějí mít ve svých starších vozech perfektní hudbu a přitom nehodlají zničit vzhled moderním designem audiosoupravy, ti si mohou vybrat nový model RetroSound. Jedná se o americký výrobek a první model One je speciálně vytvořen pro všechny ty, kteří chtějí zastavět toto autorádio do oldtimeru.

Jeho předností je nejen vzhled s dvojicí velkých chromovaných otočných ovladačů, ale především variabilita. Přední kovový plech totiž může být nastaven do mnoha poloh a dokonce se může i tvarově upravit. Zasazení do správného prostoru je pak pro šikovné ruce hračkou.

Moderní digitální displej a několik malých tlačítek však prozrazují, že tohle nebude jen tak ledajaké rádio. Pod pláštěm se totiž skrývá výkonný audiosystém, který zvládá vstup z externího přehrávače přes USB, AUX port a také klasický CD changer. Samotný přístroj totiž vstup pro CD nemá. Aby bylo možné zastavět tento aparát do vozu a nerozčilovat se se špatnými reproduktory, byly vyvinuty speciální velmi tenké (jen 44 mm hluboké) reproduktory, které je možné zasadit do původních míst ve dveřích a po celém interiéru tak, aby nebyly vidět.

O ceně zatím výrobce nehovoří.