Verze H3T je typický pickup, který je postavený na základě již vyráběného modelu H3 S ním sdílí jak pohonné jednotky, tak i spousta dílů, přístrojovou desku a podvozek. Ten je však prodloužený o 56 cm na 3400 mm.

Karoserie tak má ložnou plochu o délce 1,5 m a přitom kabinu se čtveřicí dveří a pěticí sedadel. Zadní řada se navíc dá sklopit a prostor využít také na převážení předmětů, které pak mohou být zamčené ve voze.

Zajímavý je na voze i podvozek. Ten nabízí Hummer ve dvou variantách - buď v kompromisní terénně-silniční, nebo vyloženě off-roadové. Ta dostane uzávěrky obou nápravových diferenciálů, zkrácený stálý převod a terénní pneumatiky. Také bude mít vůz posílený plát pod motorem a nádrží, aby nedošlo k jejich poškození.

:. Hummer H3T

Jako pohonná jednotka se bude pod kapotou snažit řadový pětiválec o objemu 3,7 l, který dává maximální výkon 180 kW a točivý moment vrcholí ve 328 N.m. Pro mnohé je však tento agregát v Hummeru nedůstojný, a tak raději sáhnou po vidlicovém osmiválce 5,7 l (220 kW, 432 N.m). Slabší motor je k dispozici buď s manuálem nebo automatem, větší motor pak má jen automat.